***ALANYA'S RENT A CAR ARAÇ KİRALAMA KOŞULLARI

EHLİYET VE YAŞ
Kiracının kira sözleşmesi sırasında A,B,C,D grubu araçlar için yerli veya geçerli uluslararası ehliyete sahip olması ve 28 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir.Ayrıca ehliyet en az 5 yıllık olmalıdır.Esnaf kefil istenmektedir.E-devlet üzerinden kontrol edildiğinde hiçbir adi ve yüz kızartıcı suça karışmış olmamalıdır.Ödenmemiş trafik cezası bulunmamalıdır.

KİRALAMA SÜRESİ
En az 3 günlük kiralama süresi vardır . Aylık veya yıllık kiralamalar için özel fiyatlar uygulanır.

ÖDEME VE DEPOZİT
Araci teslim alırken nakit veya Sanal pos Kredi Kartı ile toplam kira bedeli istenilen her para birimi ile yapılabilir ve ödeme bu şekilde tahsil edilebilir.
Geçerli pasaport bilgileri ve uçuş detayları alınan yurtdışı müşterilerimizden depozit alınmaz. Pasaportun olmaması durumunda iş verenlerden vergi levhası çalışanlardan ise son çalıştığı iş yerine ait maaş bordrosu belgelemesi talep edilmektedir.

***SİGORTA
***Sitemizde belirtilen fiyatlara Kasko ücreti dahil değildir. ***Araçlarımızda kasko yoktur. ***Kaza durumunda araç tamir sürecince günlük kiralama ücreti tahsil edilir. ***Tek taraflı kazalarda tüm tamir masrafları kiracıya aittir.***Çift taraflı kazalarda ise kusurlu bulunduğu miktarın masrafını öder.

***TRAFİK CEZALARI VE SERVİS ÜCRETLERİ
***Trafik cezaları ve Otopark ücretleri kiracıya aittir. ***Lastik patlarsa , cam kırılırsa veya kaza durumunda çekici ve servis ücreti kiracıya aittir.

***Araçlarımız yurtdışına çıkartılamaz, Belirtilen şehir dışında asla kullanılamaz ***Araç sadece kiralama sözleşmesinde belirtilen mevkii ve şehirlerde kullanılabilir.*** Başka şehir ve ilçelere kesinlikle geçemez.*** Aksi halde araç bloke edilerek çekici ücreti ve en az 5 günlük ücret tahsil edilir.*** Aracı kiralayan tüm bu maddeleri kabul etmiş sayılır.

Kiralama Koşulları